Nasza oferta

Oferujemy sterowania radiowe do żurawi samochodowych HDS,  pomp betonu CIFA, Sermac, Putzmeister, Coime, SCHWING-Stetter - zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie. Sterowanie Elcro możemy dowolnie dostosować do potrzeb klienta. Zastępuje ono sterowania Scanreco RC400, Autec, HBC-radiomatic, Hetronic.

Zdalne  sterowania radiowe
Zdalne sterowania radiowe

Polskie zdalne sterowanie radiowe Elcro dostosowane jest do pracy z pompami betonu takich znanych producentów  jak: CIFA, Putzmeister, Sermac, Coime, SCHWING-Stetter. Zastępują sterowania Scanreco RC400, Autec, HBC-radiomatic, Hetronic.

więcej
Sterowanie betonomieszarek
Sterowanie betonomieszarek

Elektroniczne sterowanie funkcjami betonomieszarek.

Sterownik do betonomieszarek, pomp betonu CIFA, Sermac, Putzmeister, Coime, SCHWING-Stetter i innych.

Sterownik naszej produkcji stosowany jest między innymi w betonomieszarkach firmy Leżajsk.

więcej
Betonoskopy - badania nieniszczące
Betonoskopy - badania nieniszczące

Betonoskopy z serii 300 produkcji P.P.H.U. Elcro są urządzeniami przeznaczonymi do badania struktury wewnętrznej materiałów stałych takich jak: beton, grafit, granit, piaskowiec, marmur oraz cieczy i gazów. Stosowane są do pomiarów elementów budowli, które wymagają wysokich parametrów bezpieczeństwa.

więcej

Kim jesteśmy

Firma Elcro działająca od 1995 roku zajmuje się opracowywaniem, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń elektronicznych. Nasze urządzenia sprawdziły się w przemyśle , transporcie, maszynach i pojazdach specjalistycznych. Od kilku lat jesteśmy liderem w produkcji systemów zdalnego sterowania radiowego dla profesjonalnego sektora związanego z bezpieczeństwem.

Oferujemy systemy sterowań radiowych do pomp betonu, betonomieszarek, żurawi HDS, kruszarek.

Specjalizujemy się w produkcjii profesjonalnych sterowników przemysłowych i urządzeń sterowania radiowego do żurawi budowlanych, żurawi HDS, pomp betonu, kruszarek, walców.

Na tej stronie prezentujemy również ofertę innych naszych produktów i usług. Oferujemy między innymi na sprzedaż elektrozawory firmy Danfoss, zamiennik sterownika Danfoss TME, oraz zamienniki złączy przemysłowych Harting (złącza męskie, żeńskie, obudowy do złączy) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wprowadzaniu nowych technologii i współpracy ze specjalistycznymi firmami, możemy zapewnić naszym Klientom gwarancję solidności i satysfakcji.

Z przyjemnością informujemy, że Nasza firma została doceniona przez Małopolskie Forum Ekonomiczne, jako jedna z innowacyjnych firm, w związku z czym bierzemy udział w projekcie "Małopolska Innovation Rocket" - edycja 2021/2022.

Polecane produkty

  • sterowania radiowe Elcro, Teletec, Autec, NBB do maszyn i urządzeń mobilnych,
  • elektrozawory firmy Danfoss,
  • sterownik do obrotów betonomieszarką,
  • betonoskopy,
  • złącza przemysłowe okrągłe, prostokatne (złącza męskie, żeńskie, obudowy do złącz),
  • sprzedaż betonomieszarek firmy FML Leżajsk o pojemnościach 4-12m3 ze stali S355, z uniwersalnym modułem sterującym mieszalnikiem.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji.