System Elcro GPS

System Elcro GPS to niezawodny sposób na sprawne zarządzanie, monitoring i kontrolę pojazdów w Państwa firmie. Dotyczy to samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a nawet pojazdów służb specjalnych oraz maszyn budowlanych. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszej firmie dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań; dzięki temu tworzymy optymalne rozwiązania.

System monitorowania pojazdów wykorzystuje GPS oraz sieci GSM. Składa się z wysokiej jakości nadajnika, platformy użytkownika oraz serwera z programem obsługującym platformę i mapy. Urządzenia posiadają bufor zdarzeń, który umożliwia zbieranie informacji o pojeździe w momencie jego obecności poza zasięgiem sieci operatora macierzystego (np. za granicą). W Polsce nadajnik przekaże do systemu wszystkie informacje. Jeżeli użytkownik zdecyduje się wybrać funkcję „roaming", może monitorować swój pojazd on-line ponosząc koszty roamingu.

System Elcro GPS dedykowany do betoniarń i firm transportowych współpracuje z systemem pomiaru i rejestracji załadunku i rozładunku mas z weryfikacją wizyjną.

Główne cechy:

  • Odbieranie i zarządzanie informacjami z własnych pojazdów, tj. prędkość, stan paliwa, pozycja na mapie, postoje.
  • Możliwość odbierania informacji o stanach alarmowych w samochodzie na dwóch numerach telefonów komórkowych.
  • Monitorowanie pozycji pojazdów w czasie rzeczywistym.
  • Zarządzanie flotą pojazdów czyli wprowadzanie danych kierowców, pojazdów, administrowanie terminami (przekazania pojazdu, ubezpieczenia, przeglądu, daty użytkowania).
  • Raportowanie zdarzeń w pojazdach z możliwością wydruku.
  • Opcja ustawiania operatorów użytkownika.